Gzowska & Ossowska

Poznałyśmy się na studiach na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych i nasza przyjaźń trwa od tamtej pory. Przez pierwsze 10 lat każda z nas zdobywała indywidualnie doświadczenie zawodowe. Na początku 2012 roku połączyłyśmy siły. Obie kochamy projektować. Podwójna dawka kreatywności daje nam pewność, że to co tworzymy jest nietuzinkowe. Każdy projekt to efekt wielogodzinnych, czasem bardzo burzliwych dyskusji. Nasza współpraca zbudowana jest na wzajemnym zaufaniu i przyjaźni, co zapewnia wyjątkowo pozytywną atmosferę. Tworzymy zgrany, dopełniający się zespół. Jesteśmy trochę jak rozważna i romantyczna, choć często zamieniamy się rolami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy rzetelną wiedzę o tym, jak i z kim realizować nasze wizje. Współpracujemy z innymi biurami projektowymi oraz zaufanymi branżystami.

Radość i zadowolenie naszych klientów ze zrealizowanych projektów jest dla nas główną siłą napędową. Ogromną satysfakcję daje nam to, że wracają do nas z nowymi inwestycjami i polecają dalej :)